З 1 ТРАВНЯ ДОРОЖЧАЄ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЯ повний текст читайте тут:

211

В Україні з 1 травня можуть підвищитися тарифи на електроенергію. Чинний тариф було встановлено до 30 квітня цього року, йдеться у постанові щодо введення фіксованої вартості на електроенергію. Наразі встановлено єдиний тариф — 1,68 гривень за 1 кВт/г.

Тариф може підвищитися до 3 грн 40 коп. за 1 кВт/г. Його можуть впровадити для користувачів, котрі витрачають понад 300-500 кВт/г в місяць. Відтак, усі власники електроопалення потраплять до цієї категорії.

Тарифи можуть зрости для власників електроприладів нагріву води, власників великих квартир і будинків, тобто для всіх, хто витрачає електроенергію у великих об’ємах. Раніше повідомлялося, що підготовка до наступного осінньо-зимового періоду під загрозою зриву, попереджають у Всеукраїнській енергетичній асамблеї. Там пояснюють:

гуртова вартість електричної енергії з початку весни нижча за собівартість її виробництва тепловими електростанціями. Відтак, підготовку до наступного сезону відкладено на невизначений період. Також ми писали й про те, що Україна знову експортує електрику в ЄС. Експорт української електроенергії з «острова Бурштинської ТЕС» в європейську систему ENTSO-E розпочався в перший день весни.